Svor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Svor

Pro všechny účastníky 5. turnusu tábora ve Svoru
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Povánoční sraz - datum zatím neznámé

Goto down 
+2
Cheater
Frust
6 posters

Kde byste chtěli povánoční sraz?
V hospodě
Povánoční sraz - datum zatím neznámé Vote_lcap17%Povánoční sraz - datum zatím neznámé Vote_rcap
 17% [ 1 ]
V čajovně
Povánoční sraz - datum zatím neznámé Vote_lcap67%Povánoční sraz - datum zatím neznámé Vote_rcap
 67% [ 4 ]
Někde jinde
Povánoční sraz - datum zatím neznámé Vote_lcap16%Povánoční sraz - datum zatím neznámé Vote_rcap
 16% [ 1 ]
Celkem hlasů : 6
 
Poll closed

AutorZpráva
Frust
Admin
Frust


Poeet p?íspivku : 312
Age : 32
Jméno a přímení : Honza Majerníček
Registration date : 16. 12. 07

Povánoční sraz - datum zatím neznámé Empty
PříspěvekPředmět: Povánoční sraz - datum zatím neznámé   Povánoční sraz - datum zatím neznámé Icon_minitime21.12.07 22:37

Už jsme s pár lidmi spekulovali o tom, že po Vánocích bychom mohli opět uspořádat nějaký ten větší srázek. Posledně se většina vyslovila pro čajovnu, aby však byla zachována demokracie, dám sem anketu.
Dále musíme určit, kdy se bude sraz konat. Z posledního mám zkušenost, že o víkend moc lidí nepřijde, nejjistější je tedy pátek odpoledne. Otázka je ovšem který. V zásadě jsou tu tato data: 4. ; 11; 18; 25. Pište které se vám hodí nejvíc, které nemůžete vůbec, popřípadě na nějaké jiné datum (den v týdnu), které není v seznamu.
Pak ještě prosím lidi, co budou hlasovat v anketě, aby ve svém příspěvku upřesnili, o jaký konkrétní podnik by se mělo jednat.
--------------------------------------------------------------------
Co se týče mě, tak na datu nezáleží - mám volné v podstatě všechny dny, podnik pak Dejvická Čajovna nebo Čajovna na Cestě v Kateřinské
Návrat nahoru Goto down
Cheater
Admin
Cheater


Poeet p?íspivku : 150
Age : 33
Jméno a přímení : Karel Kořínek
Registration date : 16. 12. 07

Povánoční sraz - datum zatím neznámé Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povánoční sraz - datum zatím neznámé   Povánoční sraz - datum zatím neznámé Icon_minitime22.12.07 1:15

Tak já to mám celkem jasný. 11 mám turnaj v GO, 4 nebo 18 (nebo oboje) jsem na chatě a 25 máme možná povinnej sraz vedoucích z Tábora bez hranic
Návrat nahoru Goto down
Tulema

Tulema


Poeet p?íspivku : 5
Age : 33
Jméno a přímení : Štacha Matěj
Registration date : 17. 12. 07

Povánoční sraz - datum zatím neznámé Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povánoční sraz - datum zatím neznámé   Povánoční sraz - datum zatím neznámé Icon_minitime22.12.07 13:06

Jou Smile já bych to bral 4 Wink. Ale doufám že mi do toho nic nepřijde...
Návrat nahoru Goto down
Cheater
Admin
Cheater


Poeet p?íspivku : 150
Age : 33
Jméno a přímení : Karel Kořínek
Registration date : 16. 12. 07

Povánoční sraz - datum zatím neznámé Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povánoční sraz - datum zatím neznámé   Povánoční sraz - datum zatím neznámé Icon_minitime22.12.07 14:13

Myslím že 4. vypadá docela pěkně
Návrat nahoru Goto down
Verča

Verča


Poeet p?íspivku : 29
Age : 33
Jméno a přímení : Verča Řasová
Registration date : 16. 12. 07

Povánoční sraz - datum zatím neznámé Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povánoční sraz - datum zatím neznámé   Povánoční sraz - datum zatím neznámé Icon_minitime23.12.07 14:34

já bych to nejlíp udělala o víkendu!! páč ve všední dny to je fakt debilní Sad a v pátek mám tréninky, teda od února už končim tak bych to chtěla aspon dochodit...a pak budu chodit na brigošku... fakt podle mě je nejlepší sobota... confused
Návrat nahoru Goto down
Frust
Admin
Frust


Poeet p?íspivku : 312
Age : 32
Jméno a přímení : Honza Majerníček
Registration date : 16. 12. 07

Povánoční sraz - datum zatím neznámé Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povánoční sraz - datum zatím neznámé   Povánoční sraz - datum zatím neznámé Icon_minitime23.12.07 14:45

No já jsem takhle přemýšlel minule taky, jenže v sobotu lidi nemusí do školy, tak maj svoje plány, jsou líní a nakonec jich tam ve finále přijde o hodně míň, tak nevim. Sad Ale pokud by bylo hodně lidí toho názoru, že sobota je lepší, tak to může být i v sobotu, jenom chci předejít tomu, aby to nedopadlo jako minule Smile
Návrat nahoru Goto down
Tulema

Tulema


Poeet p?íspivku : 5
Age : 33
Jméno a přímení : Štacha Matěj
Registration date : 17. 12. 07

Povánoční sraz - datum zatím neznámé Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povánoční sraz - datum zatím neznámé   Povánoční sraz - datum zatím neznámé Icon_minitime23.12.07 18:26

Nojo já jsem si teď taky uvědomil že v pátek mám taky tréning od 16:30 do 18:00
Tak by se mi taky hodila sobota
Návrat nahoru Goto down
Verča

Verča


Poeet p?íspivku : 29
Age : 33
Jméno a přímení : Verča Řasová
Registration date : 16. 12. 07

Povánoční sraz - datum zatím neznámé Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povánoční sraz - datum zatím neznámé   Povánoční sraz - datum zatím neznámé Icon_minitime24.12.07 16:04

já si myslim že kdyby se to dalo vědět brzo, že by si lidi čas určitě udělali :-))
Návrat nahoru Goto down
Frust
Admin
Frust


Poeet p?íspivku : 312
Age : 32
Jméno a přímení : Honza Majerníček
Registration date : 16. 12. 07

Povánoční sraz - datum zatím neznámé Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povánoční sraz - datum zatím neznámé   Povánoční sraz - datum zatím neznámé Icon_minitime24.12.07 17:19

No vždyť jo, od toho jsem taky ten topic založil ne? Laughing
Návrat nahoru Goto down
kubik

kubik


Poeet p?íspivku : 100
Age : 32
Jméno a přímení : Kuba Svoboda
Registration date : 16. 12. 07

Povánoční sraz - datum zatím neznámé Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povánoční sraz - datum zatím neznámé   Povánoční sraz - datum zatím neznámé Icon_minitime27.12.07 2:31

no me to je celkem jedno protoze skolu ve ctvrtek mam do 4 a v patek do pul 2 tak me to je celkem jedno ale nemuzu od 7.1 protoze jedu na hory a z alp sem za vama nepojedu :-D
Návrat nahoru Goto down
aguilucho

aguilucho


Poeet p?íspivku : 1
Age : 31
Jméno a přímení : Míša Vorlová
Registration date : 16. 12. 07

Povánoční sraz - datum zatím neznámé Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povánoční sraz - datum zatím neznámé   Povánoční sraz - datum zatím neznámé Icon_minitime27.12.07 20:00

No tak mně by nejvíc vyhovovalo asi taky toho 4.. 25. nemůžu na stopro, páč budu na lyžáku a 11. a 18. by sice šlo, ale tak uplně ideální to taky neni. Takž já hlasuju pro 4.. :-)
Návrat nahoru Goto down
Cheater
Admin
Cheater


Poeet p?íspivku : 150
Age : 33
Jméno a přímení : Karel Kořínek
Registration date : 16. 12. 07

Povánoční sraz - datum zatím neznámé Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povánoční sraz - datum zatím neznámé   Povánoční sraz - datum zatím neznámé Icon_minitime27.12.07 21:00

Takže jak to vypadá v sobotu 5. ? Ozývaly se hlasy, že ve všední den to není ono, takže co sobota?
Návrat nahoru Goto down
Frust
Admin
Frust


Poeet p?íspivku : 312
Age : 32
Jméno a přímení : Honza Majerníček
Registration date : 16. 12. 07

Povánoční sraz - datum zatím neznámé Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povánoční sraz - datum zatím neznámé   Povánoční sraz - datum zatím neznámé Icon_minitime27.12.07 21:33

Já můžu pátek i sobota, takže se vyjádřete vy ostatní Smile
Návrat nahoru Goto down
Tulema

Tulema


Poeet p?íspivku : 5
Age : 33
Jméno a přímení : Štacha Matěj
Registration date : 17. 12. 07

Povánoční sraz - datum zatím neznámé Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povánoční sraz - datum zatím neznámé   Povánoční sraz - datum zatím neznámé Icon_minitime28.12.07 17:08

já bych bral sobotu  ; )
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Povánoční sraz - datum zatím neznámé Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povánoční sraz - datum zatím neznámé   Povánoční sraz - datum zatím neznámé Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Povánoční sraz - datum zatím neznámé
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Svor :: Srazy-
Přejdi na: