Svor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Svor

Pro všechny účastníky 5. turnusu tábora ve Svoru
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Oslava narozenin - Aleš, Kuba a já (Honza)

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Frust
Admin
Frust


Poeet p?íspivku : 312
Age : 32
Jméno a přímení : Honza Majerníček
Registration date : 16. 12. 07

Oslava narozenin - Aleš, Kuba a já (Honza) Empty
PříspěvekPředmět: Oslava narozenin - Aleš, Kuba a já (Honza)   Oslava narozenin - Aleš, Kuba a já (Honza) Icon_minitime17.01.08 0:36

Jelikož jsme všichni tři narozeni v rozmezí jednoho měsíce, budeme svoje 16. narozeniny slavit společně. A vy všichni jste zváni. Slavit se bude na koncertě Černého Koně, a tím pádem se spojí dvě plánované akce v jednu. Datum je pátek 1.2.2008, místo modřanský klub Krok, podrobnější info viz článek o koncertě Smile Doufám, že se nás sejde co nejvíc.

Přesný čas se upřesní tak tři dny před akcí


Naposledy upravil dne 19.01.08 18:25, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Cheater
Admin
Cheater


Poeet p?íspivku : 150
Age : 33
Jméno a přímení : Karel Kořínek
Registration date : 16. 12. 07

Oslava narozenin - Aleš, Kuba a já (Honza) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oslava narozenin - Aleš, Kuba a já (Honza)   Oslava narozenin - Aleš, Kuba a já (Honza) Icon_minitime18.01.08 2:36

No já bych rád přišel, ale jako každou neděli mám s Tomem (bubeník) a Sergejem (baskytarista, oba z Černého koně) zkoušku. Tak leda před tím nebo potom (nebo oboje)
Návrat nahoru Goto down
Frust
Admin
Frust


Poeet p?íspivku : 312
Age : 32
Jméno a přímení : Honza Majerníček
Registration date : 16. 12. 07

Oslava narozenin - Aleš, Kuba a já (Honza) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oslava narozenin - Aleš, Kuba a já (Honza)   Oslava narozenin - Aleš, Kuba a já (Honza) Icon_minitime19.01.08 13:35

Takže to z ohlasů lidí vypadá, že neděle padá.
Návrat nahoru Goto down
kubik

kubik


Poeet p?íspivku : 100
Age : 32
Jméno a přímení : Kuba Svoboda
Registration date : 16. 12. 07

Oslava narozenin - Aleš, Kuba a já (Honza) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oslava narozenin - Aleš, Kuba a já (Honza)   Oslava narozenin - Aleš, Kuba a já (Honza) Icon_minitime19.01.08 20:38

no ale 1.2. je patek tak prijdes ne ? Smile
Návrat nahoru Goto down
Veverčák :)

Veverčák :)


Poeet p?íspivku : 36
Age : 32
Jméno a přímení : Veronika Vondráčková
Registration date : 19. 12. 07

Oslava narozenin - Aleš, Kuba a já (Honza) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oslava narozenin - Aleš, Kuba a já (Honza)   Oslava narozenin - Aleš, Kuba a já (Honza) Icon_minitime29.01.08 12:21

kdo tam všechno de??? Já určitě dorazim, už se těšim;) Jen nevim kdy a kde je sraz ale to se vyřeší Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Oslava narozenin - Aleš, Kuba a já (Honza) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oslava narozenin - Aleš, Kuba a já (Honza)   Oslava narozenin - Aleš, Kuba a já (Honza) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Oslava narozenin - Aleš, Kuba a já (Honza)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kuba

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Svor :: Jiné akce-
Přejdi na: